Poszukiwania terenowe w Marczowie

Dzisiaj, 4 lutego 2021 roku o godzinie 7:25 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań terenowych w Marczowie (powiat Lwówek Śląski), gdzie dzień wcześniej zaginął 84-letni mężczyzna.
Do działań wyjechał sześcioosobowy zespół łączony z SGPR PSP Wałbrzych z 4 psami ratowniczymi specjalności terenowej.
Na miejscu nasi ratownicy przeszukiwali okolice najbliższe miejsca, w którym mężczyzna był ostatni raz widziany – brzegi rzeki, pustostany oraz nasyp kolejowy.
Przed godziną 17:00 działania zostały zakończone, niestety nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.
Do działań wykorzystywano między innymi drona z kamerą.
Mężczyzna nadal jest poszukiwany, jeśli ktokolwiek posiada informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 112 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej w Lwówku Śląskim 47 873 52 00 ☎️
W działaniach uczestniczyli:
?Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza PSP Wałbrzych