Strażacy dla medyków

Dziś pragniemy napisać Wam o naszych działaniach w ramach akcji #strażacydlamedyków

Firma AEDMax.pl to ekipa ludzi, która z pasją i ogromnym doświadczeniem działa na rzecz podniesienia bezpieczeństwa. Jako firma szkoleniowa i dystrybutor AED – automatycznych defibrylatorów zewnętrznych firmy Philips – buduje sieć urządzeń dostępnych w miejscach publicznych. Dzięki temu, gdy dojdzie do zatrzymania krążenia, szansa na dostęp do urządzenia jest ogromna, a szanse na przeżycie rosną.

Postanowili również włączyć się do akcji wspierania medyków w walce z COVID-19 i stworzyli PDBi 3.0 czyli pudełko do bezpiecznej intubacji.
Dzięki niemu kontakt lekarza intubującego pacjenta z podejrzeniem zakażenia koronawirusem jest ograniczony do minimum.

Postanowiliśmy jako OSP wesprzeć działania wałbrzyskich lekarzy i ufundowaliśmy takie pudełko na oddział zakaźny w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego.

Od tygodnia pudełko jest używane na oddziale i sprawdza się doskonale.

Cieszymy się, że choć tak mogliśmy wesprzeć działania na pierwszej linii frontu i kolejnym sposobem zwiększyć bezpieczeństwo personelu medycznego.

www.pomagamy.im/maxymalniewdzieczni/
Tu możecie przeczytać więcej o projekcie o wesprzeć zbiórkę, dzięki czemu pudełko będzie miało szansę trafić do wszystkich szpitali zakaźnych w Polsce.
— w miejscu: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego