Egzaminy zespołów ratowniczych, październik 2019

Miło nam napisać, że na trwających właśnie egzaminach zespołów ratowniczych z psami w Nowym Sączu, jeden z naszych zespołów odnowił uprawnienia do udziału w akcjach terenowych na kolejne 12 miesięcy.
Gratulacje dla Roberta i Zoi! ??

Jest to tym bardziej ważny moment, iż Zoja w czerwcu tego roku uległa bardzo poważnemu wypadkowi. W trakcie treningu gruzowiskowego przecieła wszystkie ścięgna odpowiedzialne za prostowanie przedniej łapy.

Dzięki szybiej interwencji chirurgicznej oraz ciężkiej pracy zespołu Przychodnia weterynaryjna GRYF dr n. wet. Aneta Bocheńska Zoja już zapomniała o kontuzji.

Leczenie sfinansowane zostało z
Fundusz Pomocy Psom Ratowniczym Fundacji „Psi Ratownicy”.
Dziękujemy, Fundacja Psi Ratownicy?

Dziękujemy naszej instruktorce, Magdalenie Szewczyk Dzido za przygotowanie do kolejnych egzaminów⚘

W tej chwili nasza Grupa dysponuje 5 zespołami o specjalności terenowej i 3 o specjalności gruzowiskowej.