Wałbrzyski Budżet Obywatelski – półmetek głosowania

Dzisiejszy dzień to prawie półmetek głosowania na projekty startujące w Wałbrzyskim Budżecie Obywatelskim.

Nasz projekt nr 9 „OSP GPR Wałbrzych dla mieszkańców” zakłada nie tylko zakup niezbędnego sprzętu do ratowania życia ludzkiego ale także coś niezwykle istotnego a mianowicie w tym roku skupiamy się również na prewencji zaginięć osób szczególnie na to narażonych.

Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wałbrzychu pragniemy objąć opieką podopiecznych Domów Pomocy Społecznej poprzez zakup systemu który w razie zaginięcia takiej osoby wskaże opiekunowi jej lokalizację.

Zatem zapraszamy do lektury artykułu przygotowanego przez Dziennik Wałbrzych.

Zachęcamy również do głosowania na projekt nr 9. OSP GPR Wałbrzych dla mieszkańców.

Głos może oddać mieszkaniec Wałbrzycha (osoba zameldowana) który najpóźniej w dniu głosowania ukończył 14 lat.

Głosowanie odbywa się przez stronę WBO:
https://wbo.walbrzych.eu/

Liczymy na Ciebie !

Pomóż nam ratować ludzi !

Brak możliwości komentowania.