Ćwiczenia z SGPR Warszawa, 1-2.06.19

 

W dniach 1-2 czerwca 2019 roku czwórka naszych przewodników z czterema psami odwiedziła Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 15 w Warszawie, na której mieści się Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza PSP Warszawa i służą przewodnicy psów poszukiwawczych.
W jakim celu? Oczywiście wspólnego treningu! I świętowania Dnia Dziecka i urodzin jednego z przewodników ??

W sobotę rozpoczęliśmy od treningu na przeszkodach, a następnie udaliśmy się na teren byłego zakładu i składowiska…wszystkiego! Był budynek, tunele, gruzy, lokomotywy, szafy, skrzynie, gruz i choinki ? Do wyboru, do koloru!

W niedzielę udaliśmy się natomiast na tereny dawnej jednostki wojskowej i ćwiczyliśmy w bunkrach – długie i zawiłe korytarze i całkowita ciemność, a do tego nowi pozoranci, grill i deszcz dla ochłody ? temperatury i zamiarów treningowych 

Dobry i pracowity weekend! Dziękujemy za gościnność i czekamy w Wałbrzychu 

Możliwość komentowania została wyłączona.