W dniach 2-3 kwietnia 2019 roku na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych „Pstrąże” odbyły się kolejne egzaminy zespołów ratowniczych z psami klasy 1 specjalności gruzowiskowej, do których przystąpiły trzy nasze zespoły.
Na egzamin składają się trzy próby poszukiwawcze – dwie dzienne oraz nocna – w czasie, których zespoły mają do odnalezienia 6 lub 7 pozorantów???????
Z dumą informujemy, że wszystkie trzy zespoły zdały egzaminy?✔
Magdalena Szewczyk Dzido i Frida przedłużyły uprawnienia do udziału w akcjach gruzowiskowych na następne 24 miesiące???
Weronika Dzido i Speed uzyskali recertyfikacje na kolejne 18 miesięcy???
Natomiast Robert Strojny i Zoja zdali swój pierwszy egzamin klasy 1 specjalności gruzowiskowej, uzyskując uprawnienia na 24 miesiące???
Ten zespół równocześnie jest pierwszym zespołem ratowniczym z psem w Specjalistycznej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej PSP Wałbrzych?
Do egzaminu gruzowiskowego w tych dniach podeszło 7 zespołów i 6 z nich zakończyło go z wynikiem pozytywnym.
Dziękujemy egzaminatorom oraz pozostałym zespołom za wspólne zmagania ?
Zdającym egzaminy w następnych dniach życzymy powodzenia! ✊
Podziękowania należą się pozostałym członkom naszej Grupy, którzy poświęcili mnóstwo czasu, aby pomóc nam przygotować zespoły do pracy oraz wszystkim tym, z którymi zdarza nam się spotykać i ćwiczyć – to nasz wspólny sukces!
Ukłony dla naszej instruktorki, Magdy za setki godzin wspólnych treningów – wszystkie wskazówki i ćwiczenia ??
